Individuální konzultace

Zjednodušte si život – odemkněte potenciál svého domova

Cítíte ve svém životě přehlcen/a?

Doma máte příliš mnoho věcí a chaos?

Máte pocit stagnace, že stojíte na místě?

Rád/a byste změnu, ale nevíte jak a čím začít?

Michaela Mrázková je jednou z prvních certifikovaných lektorek konmari metody v ČR
konmari metoda jako nástroj osobního rozvoje

Jaké je moje tajemství, aby úklid byl nejen efektivní, ale i transformační?

Když k třídění a organizaci přidáme také práci s vizí a rituál spojený s energetickou očistou domova, dějí se přímo magické věci!

Vytvořím pro vás plán na míru a poté se pustíme do práce buď společně, nebo budete pracovat samostatně s mým vedením na dálku. KonMari metoda je jedna z více možností, s kterou pracuji. Každou spolupráci přizpůsobuji na míru.

Jakmile se objevím ve vašem energetickém poli, jako by se něco magicky zapnulo a budete schopni vypořádat se s tím, co jste dlouho odkládali a co vás velmi tížilo.

Úklid uvnitř sebe

Byla jsem přímo nadšená ze zaslaných dotazníků před samotnou konzultací, které mi pomohly uvědomit si/ukotvit spousty věcí, které aktuálně v životě řeším…

Na konzultaci je naprosto famózní. Prýští z ní krásná energie i skrze obrazovku. Dostaly jsme se během konzultace i k tématům, která bych vůbec nečekala, že souvisejí s úklidem prostoru 🙂 Jsem moc vděčná, že mi přišla do života. Vřele doporučuji si s Míšou konzultaci domluvit. Pokud budete mít otevřené srdce, pomůže vám s úklidem nejen okolo sebe, ale i uvnitř sebe.

Eliška Oborná, projektantka

Moc se mi ulevilo

Spolupráce s Míšou mě velmi bavila. Opravdu dlouho jsem se odhodlávala protřídit si šatník, ale vůbec se mi do toho nechtělo. Byla to místnost plná oblečení a různých věcí, která mě po létech začala už vyloženě děsit.

Až když přijela Míša ke mně domů, šlo to snadněji a byla to celkem i zábava. Moc se mi ulevilo. Míša mi také pomohla, jak lépe využít a zorganizovat úložné prostory.

Děkuji, Míšo, za Tvé služby a příjemný přístup. Určitě Míšu moc doporučuji a i já se ještě ozvu!

Jana Vaníčková, kosmetička

Rady k nezaplacení

Z celého srdce bych chtěla Míši poděkovat za naprosto profesionální a individuální přístup.

Všeobecné věci jsem se snažila uspořádat dle návodů, ale konzultace byla hodně praktická a dostala jsem konkrétní rady, které by mě ani nenapadly, jsou k nezaplacení.

Denisa Bolomová, podnikatelka

Míša mě nabila energií

Na Míšu jsem narazila náhodou na sociálních sítí a to v době, kdy jsem přemýšlela jak zútulnit náš domov. Míša mě nabila energií a současně nasměrovala správným směrem.

Je to člověk, kterému se nestydíte svěřit a otevřít dveře do svého soukromí. Musím říct, že naše konzultace a další spolupráce proběhly ve velmi příjemném duchu, Míšu mohu jen doporučit.

Barbora Machálková, lékařka

Oceňuji velké nasazení

Byl jsem velmi spokojený se spoluprací s Michaelou. Můj domov se díky tomu již z části odlehčil. Oceňuji velké nasazení (pracovali jsme kolikrát i více jak 6 hod v kuse), také milé, trpělivé a neinvazivní vedení.

V neposlední řadě mi fakt pomohl odvoz vytříděných věcí! Děkuji a za sebe moc doporučuji.

Pavel Kořán, podnikatel

Lepší atmosféra

Spolupráce s paní Míšou pro mě byla velice inspirativní. Probraly jsme spolu, co je možné v naší domácnosti vylepšit, poradila mi spoustu zajímavých řešení a naši osobní konzultaci poté shrnula v e-mailu, takže mám vše přehledně sepsané.

Moc jí děkuji za laskavý přístup, pochopení a podporu nejen v oblasti úklidu a organizace. Svým klidem velice přispěla ke zlepšení atmosféry našeho domova a jeho vnímání.

Martina Formánková, úřednice

Konzultace

 Léčivý úklid

Začněte konzultací po telefonu zdarma

Jak probíhá vstupní konzultace?

1. Pošlu vám formulář, který před konzultací vyplníte.

2. Domluvíme si 20 min vstupní konzultaci po telefonu. (zdarma)

3. Naplánujeme první konzultaci (1,5 hod) online nebo u vás doma (2,5 hod).

4. Po skončení konzultace vám pošlu přehled doporučení přímo pro vás a vaši domácnost.

5. Po první konzultaci můžete vybírat z výhodných balíčků.

DŮLEŽITÉ: Pracuji pouze s lidmi, kteří jsou připraveni dělat akční změny. Vstupní konzultaci nelze přeskočit. 

Pokud hledáte službu, kdy za vás někdo bez vaší přítomnosti vytřídí a zorganizuje domácnost, nejsem pro vás ta správná volba. S klienty pracuji mnohem komplexněji. 

Co od konzultace mohu očekávat?

S každým klientem pracuji na míru a přizpůsobuji společnou práci jeho aktuálním potřebám. Podíváme se spolu na čem potřebujete nejvíce zapracovat nejen doma, ale i v životě. Díky přípravě a naladění se na vás a vaši domácnost na základě materiálů, které mi pošlete předem, může být už první konzultace velmi přínosnou.

Protože každý typ konzultací probíhá trochu jinak, vyberte si nejdříve typ konzultace.

Potkáme se online nebo u vás doma?

I online konzultace fungují. Jak je to možné? S mou podporou na dálku vše zvládnete sami. Pokud vám více vyhovuje osobní kontakt, pak konzultace přímo u vás bude tou správnou volbou.

Online

Online konzultaci spolu zvládneme i z opačných konců zeměkoule.

Online, léčivý úklid, minimalismus, konmari
  • Navrhnu ten nejlepší postup pro váš domov
  • Dozvíte se, jak na energetickou očistu prostoru
  • Jak efektivně třídit a organizovat 
  • Doprovázím vás na dálku a vy třídíte sami
  • Vylepšíme vaše úložné prostory

U Vás doma

V Praze a okolí přímo u vás doma. Připočítávám cestovní náklady.

  • Energetická očista a harmonizace prostoru
  • Jak efektivně třídit a organizovat
  • Navrhnu ten nejlepší postup pro váš domov
  • Společně se efektivně zbavíme nepotřebného
  • Léčivý úklid odstartuje novou fázi ve vašem životě
domácnost, organizér, šperky,
domácnost, organizér, šperky,
domácnost, organizér, šperky,
domácnost, organizér, šperky,

Míša Mrázková

Proč se do toho pustit se mnou?

Energetické čištění prostorů je pro mě něčím zcela fascinujícím, proto po řadu let objevuji různé techniky očist. Pracuji jak se solí, vykuřovadly, tak zpěvem a zvukem. Používám také různé hudební a harmonizační nástroje - šamanský buben, ladičky a zvonkohry. Při každé očistě oslovuji prostor jako jedinečnou energetickou entitu. Vytvářím také centrální oltář s posvátnými symboly. Pracuji se čtyřmi základními elementy a vlastními průvodci, kteří napomáhají celém procesu léčení vašeho prostoru. Jedná se o jemněhmotnou práci, která však může mít neskutečný pozitivní dopad na majitele prostoru a odrazit negativní energii z domu. 

Při energetické práci s prostorem a očistách kombinuji znalosti z Reiki, psychospirituální školy Kayumari a energetických technik získaných z seminářů a různých tradic (zejména z Jižní Ameriky – Brazílie, Ekvádor). Jsem také ceremonialistka (ritualistka), které dodržuje kodex Českých ceremonialistek. Ke každému prostoru a celému procesu očisty přistupuji s posvátnou úctou. Postupně jsem vytvořila unikátní postup očisty prostoru, který je součástí Léčivého úklidu®

Je čas na léčivý úklid