Reference

 

Moc děkuji za laskavé vedení

Můj byt byl jedno velké skladiště. V policích chumel jakéhosi oblečení, naprosto bez ladu a skladu, skříně plné nepotřebného povlečení a ručníků, spousta papírů, dokumentů, prostě jeden velký chaos.

Věděla jsem, že je s tím třeba něco udělat, ale jen z pomyšlení na to, že bych si k tomu měla sednout a uklidit to, jsem byla unavená. Když jsem se zmohla k akci a alespoň oblečení srovnala, za týden bylo vše ve starých kolejích. Pochopila jsem, že vše musím vzít z jedné vody načisto, ale potřebuji nad sebou dozor. Objevila se Michaela a i přes pomalejší začátek jsem dokázala svému bytu dát řád a svěží energii. Oproti obavám jsem si klidně mohla ponechat své pastelky v mnoha barvách a vydáních, svoje milované kýče a spoustu obrazů, všechny pelíšky a hlavně své kočky :))) Zároveň jsem se ale dokázala zbavit věcí, které jsem léta nepoužila a měla je jen, protože je to přece škoda vyhodit. Poslala jsem je dál a patrně slouží někde jinde.

Překvapivě mám i po půl roce ve všem pořádek a není pro mě problém dávat věci na své místo, lépe se mi udržuje i ten provozní pořádek v kuchyni a koupelně, skříně jsou stále přehledné. V bytě se mi lépe existuje a dýchá, vypadá větší a je najednou všude dost místa.

Moc děkuji za laskavé vedení, pomoc s tříděním a ujasněním si, co chci a nechci nejen, co se předmětů týká. A taky za trpělivost a schopnost respektovat, že vše má své tempo a svůj čas.

Rozhodně se ze mě nestal minimalista, patrně bych dost věcí mohla oželet, ale to by mi radost nedělalo.

Sára Korcová, účetní

Můj splněný sen

Z celého srdce bych chtěla Míši poděkovat za naprosto profesionální a individuální přístup. Všeobecné věci jsem se snažila uspořádat dle návodů, ale konzultace byla hodně praktická a dostala jsem konkrétní rady, které by mě ani nenapadly, jsou k nezaplacení.

Míša mi pomohla nejen s praktickým uspořádáním dětských hraček, které byly všude, ale i např. s ložním prádlem… Dala mi spoustu tipů, jak lépe udržovat naši domácnost.

Vlastně mě tak nějak i uklidnila, že počet věcí záleží čistě na mně, abych se cítila dobře. Moc nám nový způsob pomohl, lépe se mi udržuje pořádek… I pětiletá dcera ví, kde co má, kam co patří. A manžel říká, že mu trénuji paměť, když se věci změnily 🙂

Ještě jednou děkuji za možnost konzultace, tipy, nápady, rady. Jsem opravdu nadšená. Splnil se mi můj sen o uklizené domácnosti, a to máme 2 děti 😀 a hlavně se oblečení, kuchyň a koupelna lépe udržuje a je všude víc prostoru…

Denisa Bolomová, podnikatelka

Velmi ďakujem

Hned po prednáške som vytriedila strašně velké množsto vecí…

Asi do hodiny šli 2 plné, velké IKEA tašky preč z bytu… Dufám, že budem pokračovat. Zázrak. Velmi ďakujem!!!

 

Andrea L.

Děkuji za zlepšení domácí atmosféry

Spolupráce s paní Míšou pro mě byla velice inspirativní. Probraly jsme spolu, co je možné v naší domácnosti vylepšit, poradila mi spoustu zajímavých řešení a naši osobní konzultaci poté shrnula v e-mailu, takže mám vše přehledně sepsané.

Moc jí děkuji za laskavý přístup, pochopení a podporu nejen v oblasti úklidu a organizace. Svým klidem velice přispěla ke zlepšení atmosféry našeho domova a jeho vnímání.

Martina Formánková

Míša mě nabila energií

Na Míšu jsem narazila náhodou na sociálních sítí a to v době, kdy jsem přemýšlela jak zútulnit náš domov. Míša mě nabila energií a současně nasměrovala správným směrem.

Je to člověk, kterému se nestydíte svěřit a otevřít dveře do svého soukromí. Musím říct, že naše konzultace a další spolupráce proběhly ve velmi příjemném duchu, mohu ji jen doporučit.

 

Bára Machálková, lékařka 

Moc se mi ulevilo

Spolupráce s Míšou mě velmi bavila. Opravdu dlouho jsem se odhodlávala protřídit si šatník, ale vůbec se mi do toho nechtělo. Byla to místnost plná oblečení a různých věcí, která mě po létech začala už vyloženě děsit. Až když přijela Míša ke mně domů, šlo to snadněji a byla to celkem i zábava. Moc se mi ulevilo. Míša mi také pomohla, jak lépe využít a zorganizovat úložné prostory.

Děkuji, Míšo, za Tvé služby a příjemný přístup. Určitě Míšu moc doporučuji a i já se ještě ozvu! 🙂

Jana Vaníčková, kosmetička

Oceňuji velké nasazení

Byl jsem velmi spokojený se spoluprací s Michaelou. Můj domov se díky tomu již z části odlehčil. Oceňuji velké nasazení (pracovali jsme kolikrát i více jak 6 hod v kuse), také milé, trpělivé a neinvazivní vedení.

V neposlední řadě mi fakt pomohl odvoz vytříděných věcí! Děkuji a za sebe moc doporučuji 🙂

 

Pavel Kořán

Spolupráce