Online kurz

Šatník plný radosti

Doufám, že se Vám webinář líbil. Chcete praktické tipy, jak šatník protřídit, zorganizovat, naučit se skládat oblečení, ale dokonce i vybudovat nový šatník a jak nakupovat udržitelně? To vše se dozvíte v online programu Odemkni svůj šatník.

Odemkni svůj šatník

Online program založený na 5 fázích Léčivého úklidu®, které vám pomůžou zatočit s tím, co jste odkládali jednou provždy! Online program je nabitý pozitivní a motivační energií, praktickými návody a také ukázkami úložných prostorů z mojí vlastní domácnosti. Chcete vědět více? Tak nakoukněte do kurzu

Co na kurz říkají ženy, které si program zakoupily? 

Klíč opravdu funguje!

Ten klíč opravdu funguje! Díky za každou radu a moudro z kurzu. Tolik let jsem třídila vždy někde něco bez systému, stále dokola a efekt byl jen krátkodobý.

Postupovala jsem dle návodu a už ve chvíli, kdy moje šatna byla hotová, přišlo takové nadšení a energie uspořádat celou domácnost. Je to skvělý pocit mít hotovo!!! Cítím se skvěle a moc si to užívám a ta pozitivní energie je úžasná 🤩 díky

Barbara Černá, majitelka marketingové a PR agentury

Jsem na sebe pyšná

Vůbec bych nevěřila, jak mi bude mnohem líp, až dám pryč všechny ty krámy. Fáze třídění mi sice trvala 14 dní, ale jsem na sebe fakt pyšná. Myslela jsem si, že to s těma dětma v životě nemůžu dokončit.

Dnešním dnem jsem zdárně dotřídila a mám z toho hroznou radost. Vše je z domu, buď prodané nebo darované. Což mi upřímně dělá dvojnásobnou radost. Chci Vám moc poděkovat, víc takových lidí jako jste vy!

Helena Procházková, na mateřské dovolené

Co všechno na vás v online programu čeká?

  • Naučíte se energeticky otevřít celý proces vypořádávání se s věcmi, také dobře plánovat.
  • Dozvíte se jak efektivně třídit. Kam s vytříděnými věcmi a jak vyzrát na nerozhonost.
  • Vyladíte své úložné prostory a získáte triky na efektivní organizaci i v případě náročných prostorů.
  • Osvojíte si ty správné návyky, aby se pořádek udržel.
  • Vybudujete si udržitelný šatník a dozvíte se, jak na vědomé nákupy.

Odemkněte svůj šatník

Váš šatník může vypadat úžasně i bez velkých finančních investic!