Rituál domova

Energetická očista prostoru

Chtěli byste se ve svém domově více uvolnit a lépe spát?

Čeká vás stěhování a chcete nový domov očistit?

Přejete si začít nanovo a ukončit nějaké náročné období?

Nebo chcete podpořit své podnikání očistou prostoru?

Michaela Mrázková je jednou z prvních certifikovaných lektorek konmari metody v ČR

Proč dopřát vašemu prostoru energetickou očistu?

Naše prostory jsou jako energetické nádoby. Nesou si otisky všeho, co se v nich odehrálo. Čím více intenzivní, či dokonce traumatické interakce jsou, tím více se zapisují a usazují. Pak není divu, že pokud v prostoru docházelo ke konfliktům, je takovou energií zatížen. Prostory si nesou energii původních majitelů, proto se v tom aktuálním třeba z nevysvětlitelných důvodů nemusíte cítit dobře.

Ve chvíli, kdy pracujeme se záměrem prostor uvolnit a očistit a použijeme k tomu i další možnosti (sůl, elementy, vykuřovadla, nástroje, rituál), usazená energie se uvolňuje a odchází.

Jako by byl prostor náhle prosvětlenější a odlehčený a my se můžeme svobodně nadechnout a pustit se do dalších změn, které chceme v našem domově a životě vykonat.

konmari metoda jako nástroj osobního rozvoje
domácnost, organizér, šperky,
domácnost, organizér, šperky,
domácnost, organizér, šperky,
domácnost, organizér, šperky,

Míša Mrázková

Proč se do toho pustit se mnou?

Vytvořím pro vás plán na míru a poté se pustíme do práce buď společně, nebo budete pracovat samostatně s mým vedením na dálku. KonMari metoda je jedna z více možností, s kterou pracuji. Každou spolupráci přizpůsobuji na míru.

Jakmile se objevím ve vašem energetickém poli, jako by se něco magicky zapnulo a budete schopni vypořádat se s tím, co jste dlouho odkládali a co vás velmi tížilo. Pokud hledáte léčivý úklid s přesahem, který vám pomůže se posunout v životě. Jste na správném místě.

Kromě víceleté praxe, mám i odborné vzdělání (KonMari certifikace).

%

Váš titul jde sem

Časté dotazy

Jak probíhá spolupráce?

Prvním krokem je 20 minutový hovor zdarma. Poté se domluvímě na osobní návštěvě vašeho prostoru v rozsahu 60 min. Na prostor se na místě naladím a navrhnu další kroky, jak bude probíhat energetická očista na míru pro vás.

Jak dlouho očista prostoru trvá?

Minimální čas očisty je 2 hodiny. V případě domu a většího prostoru očista zabere v 3 hod a více. Vše vám upřesním po první návštěvě prostoru. Uvedená cena v objednávce je orientační:  obsahuje 1 hod návštěvy prostoru a 2 hod energetické očisty.

Je potřeba něco k očistě z mé strany připravit?

Není. Veškeré vybavení, které k očistě používám si přivezu s sebou. Jedná se o různé druhy vykuřovadel, křišťálů, rituálních předmětů a harmonizačních nástrojů.

Děláte očistu i v komerčních prostorech?

Ano. Energetická očista je velmi vhodná i pro komerční prostory jako jsou obchody, firmy nebo restraurace. V prostoru by však neměl být zapnutý detektor kouře a očista by měla probíhat, když je prostor prázdný. 

Očista domova, vykuřovadlo, bílá šalvěj

Cena energetické očisty

2,5 hod/ 3500 Kč 

Jste připraveni na očistu?

Termín doladíme podle vašich potřeb. Pokud máte otázky, napište mi e-mail na michaela@lecivyuklid.cz The energetic cleaning can be in English.