Rituál domova

Energetická očista prostoru

Chtěli byste se ve svém domově více uvolnit a lépe spát?

Čeká vás stěhování a chcete nový domov očistit?

Přejete si začít nanovo a ukončit nějaké náročné období?

Nebo chcete podpořit své podnikání očistou prostoru?

Michaela Mrázková je jednou z prvních certifikovaných lektorek konmari metody v ČR

Proč je důležité provádět energetické čištění prostoru a jak odrazit negativní energii?

Naše prostory jsou jako energetické nádoby. Nesou si otisky všeho, co se v nich odehrálo. Čím více intenzivní, či dokonce traumatické interakce jsou, tím více se zapisují a usazují. Pak není divu, že pokud v prostoru docházelo ke konfliktům, je takovou energií zatížen. Prostory si nesou energii původních majitelů, proto se v tom aktuálním třeba z nevysvětlitelných důvodů nemusíte cítit dobře.

Ve chvíli, kdy pracujeme se záměrem prostor uvolnit a očistit a použijeme k tomu i další možnosti (sůl, elementy, vykuřovadla, nástroje, rituál), usazená energie se uvolňuje a odchází.

Jako by byl prostor náhle prosvětlenější a odlehčený a my se můžeme svobodně nadechnout a pustit se do dalších změn, které chceme v našem domově a životě vykonat.

konmari metoda jako nástroj osobního rozvoje
domácnost, organizér, šperky,
domácnost, organizér, šperky,
domácnost, organizér, šperky,
domácnost, organizér, šperky,

Míša Mrázková

Proč se do toho pustit se mnou?

Energetické čištění prostorů je pro mě něčím zcela fascinujícím, proto po řadu let objevuji různé techniky očist. Pracuji jak se solí, vykuřovadly, tak zpěvem a zvukem. Používám také různé hudební a harmonizační nástroje - šamanský buben, ladičky a zvonkohry. Při každé očistě oslovuji prostor jako jedinečnou energetickou entitu. Vytvářím také centrální oltář s posvátnými symboly. Pracuji se čtyřmi základními elementy a vlastními průvodci, kteří napomáhají celém procesu léčení vašeho prostoru. Jedná se o jemněhmotnou práci, která však může mít neskutečný pozitivní dopad na majitele prostoru a odrazit negativní energii z domu. 

Při energetické práci s prostorem a očistách kombinuji znalosti z Reiki, psychospirituální školy Kayumari a energetických technik získaných z seminářů a různých tradic (zejména z Jižní Ameriky – Brazílie, Ekvádor). Jsem také ceremonialistka (ritualistka), které dodržuje kodex Českých ceremonialistek. Ke každému prostoru a celému procesu očisty přistupuji s posvátnou úctou. Postupně jsem vytvořila unikátní postup očisty prostoru, který je součástí Léčivého úklidu®

Časté dotazy

Jak probíhá spolupráce?

Prvním krokem je 20 minutový hovor zdarma. Poté se domluvímě na osobní návštěvě vašeho prostoru v rozsahu 60 min. Na prostor se na místě naladím a navrhnu další kroky, jak bude probíhat energetická očista na míru pro vás.

Jak dlouho očista prostoru trvá?

Minimální čas očisty je 2 hodiny. V případě domu a většího prostoru očista zabere v 3 hod a více. Vše vám upřesním po první návštěvě prostoru. Uvedená cena v objednávce je orientační:  obsahuje 1 hod návštěvy prostoru a 2 hod energetické očisty.

Je potřeba něco k očistě z mé strany připravit?

Není. Veškeré vybavení, které k očistě používám si přivezu s sebou. Jedná se o různé druhy vykuřovadel, křišťálů, rituálních předmětů a harmonizačních nástrojů. Je však potřeba aby byl prostor ideálně prázdný, tedy nebyl nikdo další doma. 

Děláte očistu i v komerčních prostorech?

Ano. Energetická očista je velmi vhodná i pro komerční prostory jako jsou obchody, firmy nebo restraurace. V prostoru by však neměl být zapnutý detektor kouře a očista by měla probíhat, když je prostor prázdný. 

Očista domova, vykuřovadlo, bílá šalvěj

Cena energetické očisty

3 hod/ 3000 Kč 

Jste připraveni na očistu?

Termín doladíme podle vašich potřeb. Pokud máte otázky, napište mi e-mail na michaela@lecivyuklid.cz The energetic cleaning can be in English.